Eurol actence 5w30 5l


Producent: Eurol
Lepkość:
5w-30
Pojemność: 5 L
 
Zastosowanie: Osobowe 
Przeznaczenie: Oleje silnikowe 

Dostępność:

czas realizacji zamówienia: natychmiast

120.00zł

 


Eurol Actence 5W-30


Wysokiej jakości olej silnikowy (Low SAPS) klasy long life, ACEA C4


Eurol Actence 5W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy do jednostek benzynowych i wysokoprężnych w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych. Olej ten może być stosowany w samochodach wyposażonych w katalizatory, turbodoładowanie i bezpośredni wtrysk paliwa.

Eurol Actence 5W-30, wyprodukowany z dodatkami OPT Eurol, oferuje niezwykle wysoką ochronę silnika podczas przedłużonych okresów międzywymianowych. Produkt szczególnie polecany jest do pojazdów gdzie wymagana jest norma Euro-4 i ACEA C4 aby zapobiec blokowaniu filtrów sadzy (DPF).

Eurol Actence 5W-30 ma niską zawartość popiołu siarczanowego a także małe ilości siarki i fosforu (tak zwany "mid-SAPS").

Eurol Actence 5W-30 oferuje nie tylko bardzo dobrą ochronę przed zużyciem, ale także chroni przed powstawaniem rdzy oraz korozji, natomiast specjalne dodatki utrzymują silnik w czystości i zapobiegają powstawaniu szlamu i osadów podczas bardzo długich okresów między wymianami oleju.

Eurol Actence 5W-30 zapewnia niezwykle szybki i stabilny film olejowy przy rozruchu zimnego silnika oraz wysoką stabilność termiczną w ciężkich warunkach roboczych jednostek napędowych.

 

Specyfikacja:

Renault RN0720

ACEA C4

MB 229.51

MB 226.51

 

 

 

120.00zł
ioleje.pl na Facebooku
Copyright © 2018 Novenus Sp. z o.o. Sp.K. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie sklepu: Internet Plus Częstochowa - strony internetowe