Eurol fluence fe 5w30 1l


Producent: Eurol
Lepkość:
5w-30
Pojemność: 1 L
 
Zastosowanie: Osobowe 
Przeznaczenie: Oleje silnikowe 

Dostępność:

czas realizacji zamówienia: 24h

21.99zł

 


Eurol Fluence FE 5W-30

 

Wysokiej jakości olej silnikowy (Low SAPS) klasy long life, ACEA C2


Eurol Fluence FE 5W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy do silników benzynowych i Diesla, z turbodoładowaniem lub bez. Olej ten jest również zalecany do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych dla których wymagane jest stosowanie olejów zgodnych z ILSAC GF-3 i / lub ACEA A1 / B1.

Eurol Fluence FE 5W-30, wyprodukowany jest z zastosowaniem dodatków OPT firmy Eurol przez co zapewnia bardzo dobrą ochronę podczas długich okresów między wymianami oleju, a także spełnia wymagania dla samochodów osobowych Euro-4 w celu zapobieżenia blokowaniu układów DPF. W związku z powyższym Eurol Fluence FE 5W-30 ma niską zawartość popiołu siarczanowego a także niski poziom fosforu i siarki (technologia "Mid SAPS").

Eurol Fluence FE 5W-30 zapewnia dodatkową oszczędność w spalaniu paliwa i posiada właściwości mieszania z olejami silnikowymi wykonanymi zarówno z komponentów syntetycznych jak i mineralnych.

Eurol Fluence FE 5W-30 nie tylko oferuje doskonałą ochronę przed zużyciem części ruchomych silnika, ale także chroni przed rdzą i korozją. Specjalne dodatki zachować wszystkie elementy czyste od powstawania osadów jak i wszelkiego rodzaju szlamów.

Eurol Fluence FE 5W-30 zapewnia niezwykle szybki i stabilny film olejowy przy rozruchu zimnego silnika oraz zapewnia wysoką stabilność termiczną w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.

 

Specyfikacja:

 

API SN

ACEA A1/B1

ACEA A5/B5

ACEA C2

PSA B71 2290

Renault RN0700

Fiat 9.55535-S1

 

21.99zł
ioleje.pl na Facebooku
Copyright © 2018 Novenus Sp. z o.o. Sp.K. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie sklepu: Internet Plus Częstochowa - strony internetowe