Valvoline synpower fe 5w30 1l


Producent: Valvoline
Lepkość:
5w-30
Pojemność: 1 L
 
Zastosowanie: Osobowe 
Przeznaczenie: Oleje silnikowe 

Dostępność:

czas realizacji zamówienia: 24h

22.00zł

 


W pełni syntetyczny olej silnikowy klasy Premium, zawierający najwyższej jakości syntetyczne oleje bazowe oraz zaawansowany technologicznie pakiet dodatków uszlachetniających. Opracowany pod kątem zapewnienia najwyższej wydajności i ochrony we wszystkich warunkach pracy. Formuła spełniająca wymogi najnowszych standardów wiodących producentów silników.  Zwalcza trzy główne przyczyny obciążeń silnika: ciepło, osady i zużycie. Olej SynPower FE SAE 5W-30 został dodany do listy olejów silnikowych zatwierdzonych przez firmę Ford.

Zapewnia najwyższą wydajność pod kątem spełniania globalnych norm obowiązujących dla samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych oraz użytkowych z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi i LPG, do których zalecany jest olej klasy 5W-30.

Zalecany szczególnie do silników Forda wymagających spełnienia specyfikacji Ford WSS-M2C913-D, posiada zgodność wsteczną z olejami silnikowymi M2C913-C oraz M2C913-A/B.

Do samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, do których wymagany jest olej silnikowy o obowiązującej na całym świecie specyfikacji ACEA A5/B5.

Do samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, do których wymagany jest olej silnikowy o specyfikacji ACEA A1/B1 dotyczącej oszczędności paliwa.

Do samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych napędzanych mieszanką oleju napędowego oraz biooleju napędowego (Test biooksydacji MB)

Silniki wysokoprężne Ford (z wyjątkiem Ford Ka TDCi 2009 > i Galaxy 1.9 TDi 2000-2006).

SPECYFIKACJA:

API: SL/CF

ACEA:  A1/B1,A5/B5

FORD WSS-M2C913-D, WSS-M2C913-A,B,C

RENAULT RN0700

 

22.00zł
ioleje.pl na Facebooku
Copyright © 2018 Novenus Sp. z o.o. Sp.K. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie sklepu: Internet Plus Częstochowa - strony internetowe