• Dobierz odpowiedni olej

Extremizer

 

Obecnie postrzeganie marek własnych zmienia się, a ich pierwotny wizerunek – produktów z najniższej półki – traci na aktualności. Kupowanie marek własnych nie jest już tylko odbierane jako sposób na oszczędne zakupy, ale także na zakupy, mądre i przemyślane. Polacy coraz częściej kupują produkty marek własnych. Powodem rosnącej popularności marek własnych są niższe od markowych odpowiedników ceny. Czynniki decydujące o tym, to przede wszystkim: prostsze opakowania, brak kosztów marketingowych oraz niższe marże. Wielu kupujących orientuje się, że towary z markami własnymi są i tak wytwarzane przez jednego z dużych producentów.

 

Marki własne są znaczącą korzyścią dla konsumenta - może kupować towary po cenach znacznie niższych od cen produktów „markowych”.

 

Co roku ich sprzedaż rośnie co najmniej o 20 – 30 procent. Takie zjawisko zaobserwowano w sieciach handlowych wprowadzających własne produkty i rozszerzających swój dotychczasowy asortyment. Dotyczy to zarówno branży spożywczej, chemicznej, elektronicznej jak i motoryzacyjnej.

 

W związku z tym, że produkty własne zyskują coraz większe zainteresowanie polskich konsumentów wprowadziliśmy do naszej oferty produkty opatrzone logiem marki własnej EXTREMIZER, po to aby klienci mogli kupować produkty dobrej, wysokiej jakości po możliwie najniższej cenie.

 

Zaobserwowaliśmy, że na rynku polskim brakuje oferty wysokiej jakości olejów w przystępnych cenach. Wprowadziliśmy więc doskonałej jakości produkty pod marką EXTREMIZER, o właściwościach nieodbiegających od właściwości drogich markowych olejów, przy cenach o kilkadziesiąt procent niższych.

 

EXTREMIZER  to linia nowoczesnych olejów silnikowych przeznaczonych do samochodów osobowych. Oleje EXTREMIZER  produkowane są z wykorzystaniem najnowszej technologii, dzięki czemu zapewniają doskonałą ochronę silnika w każdych warunkach. Specjalny pakiet składników antykorozyjnych zabezpiecza silnik w całym okresie jego użytkowania przed powstawianiem ognisk rdzy. W gamie produktów EXTREMIZER znajdują się oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne o szerokim spektrum klas lepkości. Wszystkie produkty spełniają wymagania  największych producentów samochodów, które potwierdzają znakomite właściwości i jakość olejów z serii EXTREMIZER. Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość naszych produktów za rozsądną cenę.

 

Jeśli nie chcesz przepłacać za olej do swojego auta, porównaj parametry naszych produktów w stosunku do innych markowych olejów i skorzystaj z naszej oferty produktów EXTREMIZER.

 

W celu przedstawienia wysokiej jakości naszych produktów porównaliśmy wybrane parametry naszych olejów z olejami innych producentów dostępnymi na polskim rynku:

 

 

 

Extremizer - Temperatura płynięcia SAE 15W-40

Extremizer - Temperatura płynięcia SAE 10W-40

Extremizer - Temperatura płynięcia SAE 5W-40

 

 

 

Extremizer - Wskaźnik lepkości SAE 5W-40

 

Extremizer - Wskaźnik lepkości SAE 10W-40

 

Extremizer - Wskaźnik lepkości SAE 15W-40

 

 

 

Extremizer - Liczba zasadowa TBN SAE 5W-40

 

Extremizer - Liczba zasadowa TBN SAE 10W-40

 

Extremizer - Liczba zasadowa TBN SAE 15W-40

 


Życzymy udanych zakupów.

 

 

ioleje.pl na Facebooku
Copyright © 2018 Novenus Sp. z o.o. Sp.K. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie sklepu: Internet Plus Częstochowa - strony internetowe