Nowe formy dostawy w iOleje.pl

NOWE FORMY DOSTAWY W IOLEJE.PL

 

Szanowni Klienci,

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy ofertę sposobów dostawy towarów zakupionych w naszym sklepie. Od teraz zakupiony towar możecie Państwo otrzymać za pomocą następujących form doręczenia:

 

Paczka w RUCH-u[*]

 

Najtańsza forma dostawy w naszym sklepie, która cieszy się coraz większą popularnością. Ceny za Paczkę w RUCH-u zaczynają się już od 7 PLN! Zamówiony towar dojedzie do wybranego przez Państwa kiosku RUCH-u (a jest ich w Polsce ponad 3400!) w ciągu maksymalnie 3-4 dni roboczych, gdzie poczeka na odbiór jeszcze przez 5 dni roboczych.

 

Paczkomaty InPost

 

Znana i lubiana przez Państwa forma dostawy. Zakupione w naszym sklepie oleje i inne produkty docierają do wybranego Paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych. Na terenie kraju znajdują się 4000 Paczkomatów, a koszt wysyłki do jednego z nich wynosi w naszym sklepie tylko 10,5 PLN.

 

Kurier

 

Ciągle najpopularniejsza forma dostawy, wybierana przez osoby ceniące sobie wygodę. Towar wysłany za pomocą firmy kurierskiej dojeżdża do Państwa w 1-2 dni robocze. Możemy pochwalić się ponadto naprawdę niskimi stawkami za wysłanie paczek. Koszt wysłania przesyłki kurierskiej przy przedpłacie to tylko 12 PLN. Jeśli wolicie Państwo zapłacić przy odbiorze, koszt przesyłki wyniesie 16 PLN

 

Przesyłki paletowe

 

Klientom dokonującym zakupów olejów w opakowaniach hurtowych (beczki 60l oraz 208l) proponujemy wysyłki paletowe. Koszt uzależniony jest od wielkości beczki i zawiera się w przedziale 85 – 150 PLN brutto.

 

Odbiór osobisty

 

Klientom z Warszawy i najbliższych okolic przypominamy, że oleje i inne towary można odebrać w naszych sklepach stacjonarnych:

iOleje Sklep nr 1 (Praga) – ul. Wileńska 7, 03-409 Warszawa

iOleje Sklep nr 2 (Ursynów) – ul. Pięciolinii 3 lok. U3A, 02-784 Warszawa

 

Zapraszamy![*]Paczka w RUCH-u będzie dostępna w naszym sklepie do końca I kwartału 2019 roku.