NOWOŚĆ W IOLEJE.PL - OLEJE REPSOL

NOWOŚĆ W IOLEJE.PL - OLEJE REPSOL

 Szanowni Klienci,

 

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty produktów kultowej hiszpańskiej marki – Repsol.

Ten znany na całym świecie producent wysokiej klasy środków smarnych, kojarzony jest głównie ze sportem motorowym. Chyba wszyscy fani motorsportu słyszeli o teamie wyścigowym Honda Repsol Team, który od kilkunastu lat dominuje w królewskiej klasie wyścigów motocyklowych – Moto GP. Ale Repsol to nie tylko motocykle. To również rajdy i wyścigi samochodowe, w których Repsol był bardzo aktywny przez ponad 40 lat. W barwach tej słynnej marki jeździły takie legendy sportów motorowych, jak Carlos Sainz czy Juha Kankkunen.

Bogate doświadczenie Repsola w najbardziej wymagającym dla olejów środowisku, przekłada się na wyjątkowa wysoką jakość produktów smarnych oferowanych przez hiszpański koncern. Zachęcamy gorąco aby zapoznać się z bogatą ofertą, w skład której wchodzą oleje silnikowe Repsol, oleje do motocykli Repsol, oleje przekładniowe oraz szerokie spektrum płynów eksploatacyjnych oraz chemii samochodowej.

 

Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że sklep iOleje.pl został Autoryzowanym Sprzedawcą produktów Repsol w Polsce. Co to oznacza? Że u nas znajdziecie Państwo najszerszą ofertę Repsola dostępną do wysyłki w max. 24h, zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny na oleje Repsol oraz macie Państwo stuprocentową pewność, że nabywacie Państwo w 100% oryginalny produkt najwyższej jakości.