POZNAJ PRODUKTY MARKI IOLEJE

POZNAJ PRODUKTY MARKI IOLEJE

POZNAJ PRODUKTY MARKI IOLEJE!

 

Szanowni Klienci,

 

Działamy w branży środków smarnych od ponad ćwierćwiecza. Ogromnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych lat pozwoliło nam wyjść nieco poza ramy dystrybutora olejów silnikowych i innych środków petrochemicznych, a rezultatem tych działań są produkty marki własnej iOleje.

Aktualnie oferta naszych produktów składa się z 3 linii:

 

iOleje Lubricants (wysokiej jakości oleje silnikowe):

https://ioleje.pl/catalogsearch/advanced/result/?manufacturer=541

 

iOleje Car Care (środki do codziennej pielęgnacji samochodu):

https://ioleje.pl/catalogsearch/advanced/result/?manufacturer=542

 

iOleje Professional (środki pomagające w serwisowaniu pojazdów samochodowych):

https://ioleje.pl/catalogsearch/advanced/result/?manufacturer=543

 

 

Aktualnie w sprzedaży znajduje się 5 referencji olejów silnikowych:

 

iOleje Lubricants SAE 10W40 – uniwersalny olej silnikowy do aut z silnkami benzynowymi

iOleje Lubricants SAE 10W40 DIESEL – wysokiej klasy półsyntetyczny olej przeznaczony do samochodów silnikami wysokoprężnymi, również z turbodoładowaniem

iOleje Lubricants SAE 10W40 LPG – jest to olej zaprojektowany specjalnie dla pojazdów zasilanych paliwami LPG / CNG, zapewniający optymalną ochronę silnika pracującego na ww. paliwach

 

iOleje Lubricants SAE 5W40 – wysokiej klasy, uniwersalny olej syntetyczny do samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych

iOleje Lubricants SAE 5W40 Diesel – syntetyczny olej silnikowy dedykowanych do aut z silnikami diesla, również wyposażanych w turbodoładowanie.

 

Wszystkie referencje marki iOleje Lubricants są produkowane w Holandii, w zakładach, w których odbywa się produkcja dla największych, znanych powszechnie koncernów petrochemicznych, co gwarantuje najwyższą jakość naszych środków smarnych. Oczywiście oleje posiadają stosowne normy i dopuszczenia producentów samochodów. 

 

Ponadto w ofercie znajdziecie Państwo zimowy płyn do spryskiwaczy, charakteryzujący się odpornością na mróz do -22°C, wysoką skutecznością w usuwaniu zabrudzeń oraz przyjemnym zapachem. A przygotowanie auta do jazdy w zimowy poranek z pewnością ułatwi Państwu nasz supermocny odmrażacz do szyb, działający aż do -60°C (minimalna temperatura odmrażanej powierzchni).

 

Zachęcamy gorąco do wypróbowania naszych produktów, tym bardziej że oprócz wysokiej jakości, charakteryzują je przystępne ceny i pełna dostępność.