Witamy w nowej wersji naszego sklepu!

Witamy w nowej wersji naszego sklepu!

Szanowni Klienci,

Jak wielu z Was wie, iOleje.pl jest jednym z najstarszych polskich sklepów internetowych sprzedających oleje silnikowe, przekładniowe oraz płyny eksploatacyjne. Pierwsza wersja naszego sklepu została uruchomiona w 2010 roku i w niezmienionej formie przetrwała aż 8 lat. To kawał czasu w e-commerce, nadszedł więc czas na koniecznie zmiany.

Z przyjemnością i dumą prezentujemy Państwu nową wersję sklepu iOleje.pl. Pierwsze, co rzuca się w oczy to nowoczesny, elegancki wygląd oraz pełna responsywność naszej strony. Od teraz z łatwością dokonacie Państwo zakupów w iOleje.pl na swoim urządzeniu mobilnym.

Ale nowy design i silnik sklepu to dopiero początek pozytywnych zmian. Jeśli obserwujecie Państwo nasze kanały w social media, wiecie na pewno, że mocny nacisk kładziemy na poszerzenie oferty. Do znanych marek olejów, takich jak: Castrol, Mobil, Elf, Total czy Shell doszły produkty wielu innych koncernów: Motul, Texaco, Eurol, Eneos, czy Valvoline. Możemy pochwalić się również największą bazą oryginalnych olejów producentów pojazdów. W stałej sprzedaży mamy oleje takich marek jak: GM, Mazda, Ford, BMW, Mercedes-Benz czy Nissan.

Szybkość działania to jeden z naszych atutów, a teraz dodatkowo możecie Państwo otrzymać zamówiony towar za pomocą aż 3, a właściwie 4 sposobów. Oprócz przesyłek kurierskich i Paczkomatów InPost, wysyłamy również paczki poprzez usługę Paczka w RUCHu. No i niezmiennie możecie Państwo odebrać zamówiony towar w naszych dwóch sklepach w Warszawie – na Pradze (ul. Wileńska 7) oraz na Ursynowie (ul. Pięciolinii 3 lokl U3A).Aby łatwo było odnaleźć właściwy olej w gąszczu ofert, przygotowaliśmy dla Państwa wygody bardzo rozbudowany system filtrów, dzięki którym bardzo łatwo znajdziecie Państwo właściwy produkt nie tylko po marce, czy lepkości, ale też po specyfikacji czy normie producenta. Tyczy się to również olejów do automatycznych skrzyń biegów, gdzie normy są niezmiernie ważne.

Jedno natomiast się nie zmieniło – mamy wciąż bardzo dobre ceny, jedne z najniższych w internecie. I najlepszą jakość obsługi J Fajnie, że jesteście Państwo z nami. Dziękujemy!