ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30 5L

Producent: Elf

Realizacja zamówienia: 24h

Pojemność (L): 5

Specyfikacja: MB 229.52, RN 0720

Lepkość: 5W30

W magazynie
128,00 zł

ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30

 

Ultranowoczesny, paliwooszczędny olej silnikowy typu Low SAPS, stworzonym w technologii syntetycznej, który jest całkowicie kompatybilny z najnowszymi układami oczyszczania spalin. Zalecany do stosowania w silnikach Diesla najnowszej konstrukcji, w których zastosowano specjalne systemy oczyszczania spalin, umożliwiające spełnienie wymagań normy emisji spalin Euro 4, 5 i 6. Do stosowania w jeździe sportowej, miejskiej i po autostradzie, w samochodach osobowych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

 

Korzyści

 

  • Zapewnia bezawaryjne przebiegi pomiędzy wymianami oleju do 30 000 km.
  • Dzięki zastosowaniu technologii Low SAPS zapewnia całkowitą kompatybilność z filtrami cząstek  stałych (DPF, FAP, PF, Itd.).
  • Bardzo wysoki wskaźnik lepkości zapewniający smarowanie w wysokich temperaturach pracy a doskonała płynność w niskich temperaturach zapewniająca: łatwy rozruch silnika, natychmiastowe smarowanie i ochronę przed zużyciem współpracujących jego części.
  • Wyjątkowa stabilność cieplną i odporność na utlenianie, w połączeniu z doskonałymi właściwościami myjąco-dyspergującymi ogranicza powstawanie laków, nagarów, osadów i szlamów, mogących zanieczyścić wewnętrzne powierzchnie silnika. 

Normy i specyfikacje

 

ACEA C4 (spełnia również poziom jakości C3) 

RN 0720 - silniki Renault Diesel z FAP (oprócz 2.2L dCi z FAP) 

MB 226.51 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30 5L