STP FORMUŁA DO SILNIKÓW BENZYNOWYCH Z SYSTEMEM START-STOP

Producent: STP

Realizacja zamówienia: 24h

Pojemność (L): 0,2

W magazynie
20,00 zł

STP® FORMUŁA DO CZYSZCZENIA SILNIKÓW BENZYNOWYCH Z SYSTEMEM START-STOP

Start-Stop to system, który wyłącza silnik benzynowy lub wysokoprężny, w chwili zatrzymania samochodu (np. na światłach lub w korku) , w celu zmniejszenia zużycia paliwa i emisji spalin. Żeby ponownie go uruchomić, wystarczy nacisnąć pedał sprzęgła, a w autach z automatyczną skrzynią biegów – zdjąć nogę z pedału hamulca. 

Szacuje się, że samochód bez systemu Start-Stop jest uruchamiany i wyłączany do 50 000 razy w trakcie eksploatacji. Jednak z funkcją Start-Stop powodującą wyłączenie i uruchomienie silnika za każdym razem, gdy samochód się zatrzymuje , liczba ta dramatycznie wzrasta. 
Konsekwencją tego jest znacznie szybsze gromadzenie się zanieczyszczeń i nagarów w układzie paliwowym co z kolej przekłada się na obniżenie mocy silnika , pogorszeniem parametrów jazdy oraz wzrost zużycia paliwa i emisji spalin. 
STP formuła do czyszczenia silników benzynowych z systemem Start-Stop została opracowana tak aby wspomóc działanie silników Start-Stop oraz chronić ich kluczowe elementy. Utrzymuje układ paliwowy w czystości, pomaga oszczędzać paliwo i redukuje emisję spalin.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STP FORMUŁA DO SILNIKÓW BENZYNOWYCH Z SYSTEMEM START-STOP
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!