TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 5L

Producent: Total

Realizacja zamówienia: 24h

Pojemność (L): 5

Specyfikacja: PSA B71 2302, PSA B71 2312, STJLR.03.5007

Lepkość: 0W30

W magazynie
171,00 zł

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30

 

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 jest stosowany przez PSA PEUGEOT CITROEN, jako olej na pierwsze fabryczne zalanie, jak również rekomendowany jest przez PEUGEOT i CITROEN do zastosowań serwisowych. 

Ten specjalny, pod względem kontroli zanieczyszczeń spalin, olej silnikowy wykonany w syntetycznej technologii zapewnia najlepsze z możliwych zabezpieczenie przeciwzużyciowe i kontrolę zanieczyszczeń w silniku. Systemy oczyszczania splin są bardzo czułe na jakość stosowanego oleju i drogie w naprawie. Dzięki zastosowaniu specjalnej formulacji LOW SAPS (niska zawartość siarki, popiołów siarczanowych i fosforu) chronimy skomplikowane systemy oczyszczania spalin i wydłużamy ich bezawaryjne działanie. 

Stosowanie tego oleju pozwala wygenerować oszczędność paliwa bez potrzeby zmiany stylu jazdy. Olej ten jest również odpowiedni do stosowania w najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych (jazda sportowa, jazda po mieści w korkach i na krótkich odcinkach, jazda po autostradach). 

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 jest polecany, aby stosować go w najnowszych konstrukcjach silnikowych PSA, jak również do silników e-HDI z systemem Stop & Start i hybrydowych silnikach gdzie wymagany jest olej najnowszej generacji. 

 

Korzyści

 

  • Zredukowany wpływ na środowisko: Oszczędność paliwa o 3,33% jak zostało zmierzone podczas testu M 111 FE i oszczędność powyżej 4,2% jak zmierzono w teście NEDC w odniesieniu do oleju o lepkości 5W40 i jakości ACEA A3 / B4-08, testu stosowanego oficjalnie do pomiaru emisji CO2. 
  • Ochrona systemów oczyszczania spalin: Produkt ten również optymalizuje pracę TWC – trójdrożnych katalizatorów i DPF – filtrów cząstek stałych stanowczo obniżając możliwość ich przedwczesnego zatkania czy obniżenia zdolności filtracyjnych. Co w rzeczywistości przekłada się na zmniejszenie emisji NOx, HC i CO. 
  • Zabezpieczenie silnika przeciwzużyciowe i czystość: Olej ten zapewnia najlepsze z możliwych zabezpieczenie przeciwzużyciowe i kontrolę zanieczyszczeń w silniku od samego momentu uruchomienia silnika. 
  • Łatwość rozruch: Lepkość oleju w klasie SAE 0W-30, jak również specjalne dodatki, powodują że ułatwiony jest rozruch silnika w ekstremalnie niskich temperaturach (jeden z testów zatwierdzający olej przeprowadzony był w temperaturze otoczenia -40 OC). 
  • Okresy pomiędzy wymianami: TOTAL QURATZ INEO FIRST 0W-30 utrzymuje swoje właściwości przez cały okres pomiędzy wymianami oleju zgodnie z zaleceniami PEUGEOT i CITROEN. 

Normy i specyfikacje

 

ACEA C1

ACEA C2

PSA B71 2312

PSA B71 2302

STJLR.03.5007

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 5L