Aktualności

 1. Produkty MOTUL z tymczasowym korkiem

  Produkty MOTUL z tymczasowym korkiem

  Czytaj więcej »
 2. KONIEC ZE SZKODAMI W SAMOCHODZIE, DOMU I NA PODWÓRKU

  Masz problem z kunami w domu i samochodzie?

  Czytaj więcej »
 3. ZADBAJ O WYGLĄD SWOJEGO SAMOCHODU

  Coraz ładniejsza pogoda oraz ogólnokrajowa kwarantanna, przez którą wielu z nas spędza więcej czasu w domu,  to chyba dobre powody aby zadbać o swoje samochody. Najwyższy czas zakupić więc kosmetyki do swojego auta.

  Czytaj więcej »
 4. IOLEJE AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ PENRITE

  Szanowni Klienci, jest nam miło poinformować iż nasz sklep został Autoryzowanym Sprzedawcą marki Penrite. Kupując u nas produkty tej kultowej australijskiej firmy, macie Państwo absolutną pewność że otrzymacie w 100% oryginalny produkt, w pełni legalny również pod kątem celno-skarbowym. Jeśli Penrite, to tylko z iOleje.pl :)

  Czytaj więcej »
 5. GŁOSUJ NA IOLEJE.PL W CENEO I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

  Nasz sklep bierze udział w Rankingu Zaufanych Sklepów na Ceneo.pl. Sprawdź co należy zrobić, aby wziąc udział w konkursie!

  Czytaj więcej »
 6. NOWOŚĆ W IOLEJE.PL - OLEJE REPSOL

  Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty produktów kultowej hiszpańskiej marki – Repsol.

  Czytaj więcej »
 7. Witamy w nowej wersji naszego sklepu!

  Jak wielu z Was wie, iOleje.pl jest jednym z najstarszych polskich sklepów internetowych sprzedających oleje silnikowe, przekładniowe oraz płyny eksploatacyjne. Pierwsza wersja naszego sklepu została uruchomiona w 2010 roku i w niezmienionej formie przetrwała aż 8 lat. To kawał czasu w e-commerce, nadszedł więc czas na koniecznie zmiany.

  Czytaj więcej »
 8. PREZENTACJE PRODUCENTÓW – CASTROL

  Firma Castrol została założona na przełomie XIX i XX wieku przez Charlesa Wakefielda, który zrezygnował z pracy w Vacuum Oil i otworzył własny sklep ze środkami smarnymi do pojazdów kolejowych i ciężkich maszyn na Cheapside St. w Londynie.

  Czytaj więcej »
 9. Jak czytać oznaczenia olejów?

  Na rynku odnaleźć można kilkadziesiąt rodzajów olejów przeznaczonych do różnych rodzajów silników. Stary, klasyczny podział na oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne to dziś stanowczo za mało. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem, jak poprawnie czytać i interpretować oznaczenia, które odnaleźć można na opakowaniach z olejami.

  Czytaj więcej »