Aktualności

 1. PROMOCJA "START SEZONU Z REPSOLEM"
  Jesteście już gotowi na start sezonu motocyklowego? Skorzystaj z naszej promocji na otwarcie sezonu 2020 i odbierz smar do łańcucha Repsol Moto Chain GRATIS przy zakupie oleju Repsol Moto Sport 4T 10W40!
  Czytaj więcej »
 2. IOLEJE AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ PENRITE

  Szanowni Klienci, jest nam miło poinformować iż nasz sklep został Autoryzowanym Sprzedawcą marki Penrite. Kupując u nas produkty tej kultowej australijskiej firmy, macie Państwo absolutną pewność że otrzymacie w 100% oryginalny produkt, w pełni legalny również pod kątem celno-skarbowym. Jeśli Penrite, to tylko z iOleje.pl :)

  Czytaj więcej »
 3. NOWE ZASADY WYSTAWIANIA FAKTUR VAT DO PARAGONÓW

  Od dnia 01.01.2020 obowiązują nowe zasady wystawiania faktur VAT do paragonów. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi regulacjami.

  Czytaj więcej »
 4. PROMOCJA ZIMOWA 2.0 W IOLEJE.PL

  Szanowni Klienci,

  Wracamy z Promocją Zimową i rozdajemy prezenty do zakupów już od wartości 100 PLN!

  Czytaj więcej »
 5. POZNAJ PRODUKTY MARKI IOLEJE

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo produkty marki własnej iOleje. Sprawdź, dlaczego warto zaufać naszym olejom i płynom eksploatacyjnym

  Czytaj więcej »
 6. PROMOCJA MISTRZOWSKA REPSOL

  Szykujesz swój motocykl do zimowego snu? Skorzystaj z Promocji Mistrzowskiej Repsol i odbierz smar do łańcucha GRATIS do oleju Repsol Moto Racing!

  Czytaj więcej »
 7. GŁOSUJ NA IOLEJE.PL W CENEO I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

  Nasz sklep bierze udział w Rankingu Zaufanych Sklepów na Ceneo.pl. Sprawdź co należy zrobić, aby wziąc udział w konkursie!

  Czytaj więcej »
 8. PROMOCJA - CZYSTE SZYBY Z EUROLEM

  Tylko w iOleje otrzymacie Państwo koncentrat płynu do spryskiwaczy do każdego opakowanie oleju Eurol o pojemności 4 lub 5L.

  Czytaj więcej »
 9. PROMOCJA - ZAPACHY SMELLY OWL DO OLEJÓW REPSOL

  Drodzy klienci, startujemy dziś z nową promocją. Wystarczy kupić min. 4 litry oleju silnikowego Repsol i otrzymacie Państwo zapach samochodowy renomowanej firmy Smelly Owl całkowicie gratis!

  Czytaj więcej »
 10. PROMOCJA - EUROL FLUENCE 5W40 + ARCHOIL AR9100

  Szukacie zestawu, który zapewni wyjątkową ochronę Waszego silnika? Już teraz w ofercie naszego sklepu dostępny jest olej Eurol Fluence 5W40 z kultowym dodatkiem Archoil AR9100, taniej aż o 15%!

  Czytaj więcej »
Strona