Aktualności

 1. PROMOCJA ZIMOWA 2.0 W IOLEJE.PL

  POWRÓT ZIMOWEJ PROMOCJI W iOLEJE.PL

   

  Szanowni Klienci,

   

  W ubiegłym roku nasza Zimowa Promocja cieszyła się ogromnym powodzeniem, dlatego w tym roku startujemy wcześniej aby rozdać Państwu jeszce więcej prezentów :) Zasady są proste. Do wszzystkich zakupów powyżej 100 PLN, dokonanychn w naszym sklepie, otrzymujecie Pańśtwo prezent lub zestaw prezentów, zgodnie z poniższym zestawieniem:

   

  min. 100 PLN - Praktyczna skrobaczka do szyb

  min. 150 PLN - Zimowy płyn do spryskiwaczy w opakowaniu 1L

  min. 250 PLN - Zestaw: skrobaczka + płyn

  min. 300 PLN – Zestaw: skrobaczka do szyb + płyn zimowy 1L + odmrażacz do szyb 750 ml

  REGULAMIN PROMOCJI:

   

  1. Organizatorem promocji „Zimowe prezenty od  iOleje.pl” zwa
  Czytaj więcej »
 2. POZNAJ PRODUKTY MARKI IOLEJE

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo produkty marki własnej iOleje. Sprawdź, dlaczego warto zaufać naszym olejom i płynom eksploatacyjnym

  Czytaj więcej »
 3. PROMOCJA MISTRZOWSKA REPSOL

  Szykujesz swój motocykl do zimowego snu? Skorzystaj z Promocji Mistrzowskiej Repsol i odbierz smar do łańcucha GRATIS do oleju Repsol Moto Racing!

  Czytaj więcej »
 4. GŁOSUJ NA IOLEJE.PL W CENEO I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

  Nasz sklep bierze udział w Rankingu Zaufanych Sklepów na Ceneo.pl. Sprawdź co należy zrobić, aby wziąc udział w konkursie!

  Czytaj więcej »
 5. PROMOCJA - CZYSTE SZYBY Z EUROLEM

  Tylko w iOleje otrzymacie Państwo koncentrat płynu do spryskiwaczy do każdego opakowanie oleju Eurol o pojemności 4 lub 5L.

  Czytaj więcej »
 6. PROMOCJA - ZAPACHY SMELLY OWL DO OLEJÓW REPSOL

  Drodzy klienci, startujemy dziś z nową promocją. Wystarczy kupić min. 4 litry oleju silnikowego Repsol i otrzymacie Państwo zapach samochodowy renomowanej firmy Smelly Owl całkowicie gratis!

  Czytaj więcej »
 7. PROMOCJA - EUROL FLUENCE 5W40 + ARCHOIL AR9100

  Szukacie zestawu, który zapewni wyjątkową ochronę Waszego silnika? Już teraz w ofercie naszego sklepu dostępny jest olej Eurol Fluence 5W40 z kultowym dodatkiem Archoil AR9100, taniej aż o 15%!

  Czytaj więcej »
 8. NOWOŚĆ W IOLEJE.PL - OLEJE REPSOL

  Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty produktów kultowej hiszpańskiej marki – Repsol.

  Czytaj więcej »
 9. PROMOCJA ZIMOWA W IOLEJE.PL

  Szanowni Klienci,

   

  Zima w pełni, dlatego chcemy Państwu pomóc przetrwać tę najmniej lubianą porę roku. Aż do końca marca 2019 roku, do zakupów dokonanych w naszym sklepie będziemy dodawać zimowe prezenty: skrobaczkę do szyb, zimowe płyny do spryskiwacz oraz odmrażacze do szyb.

  Czytaj więcej »
 10. Witamy w nowej wersji naszego sklepu!

  Jak wielu z Was wie, iOleje.pl jest jednym z najstarszych polskich sklepów internetowych sprzedających oleje silnikowe, przekładniowe oraz płyny eksploatacyjne. Pierwsza wersja naszego sklepu została uruchomiona w 2010 roku i w niezmienionej formie przetrwała aż 8 lat. To kawał czasu w e-commerce, nadszedł więc czas na koniecznie zmiany.

  Czytaj więcej »
Strona