TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 1L

SKU: 00000423

Producent: Total

Realizacja zamówienia: 24h

Lepkość: 5W30

Pojemność (L): 1

Specyfikacja: BMW LL-04, GM DEXOS2, MB 229.52, VW 505.01

Klasyfikacja: SN, CF, C3

W magazynie
40,00 zł

TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30

 

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej specjalnie opracowany w celu spełnienia wymagań technicznych pojazdów takich producentów jak Opel, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Hyundai czy Kia. Technologia Low SAPS sprawia, że olej nadaje się do stosowania w najnowszej generacji silnikach wyposażonych w rozbudowane układy oczyszczania spalin (reaktory katalityczne, filtry cząstek stałych itp).


Może być używany nawet w najcięższych warunkach eksploatacji (jazda sportowa, powtarzające się rozruchy, jazda miejska i autostradowa). Produkt posiada najwyższą aprobatę dla olejów niskopopiołowych koncernu Mercedes-Benz i może być stosowany w silnikach Euro 6 tego producenta (MB-Approval 229.52).

 

Korzyści

 

  • Mniejszy wpływ na środowisko: TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 zapewnia optymalną pracę trójdrożnych reaktorów katalitycznych i filtrów cząstek stałych, które obniżają emisję cząstek NOx, HC, CO i zapewniają zgodność z poziomami wydajności określonymi przez producentów i normami jakości Euro V. 
  • Długa żywotność systemów oczyszczania spalin: Olej ten wydłuża żywotność systemów oczyszczania spalin poprzez zapobieganie zapchania i wypełniania filtrów cząstek stałych i trójdrożnych reaktorów katalitycznych. 
  • Ochrona, czystość i osiągi silnika: Doskonała odporność na zmiany temperatury gwarantuje długą żywotność części silnika i optymalne osiągi w każdych warunkach. 
  • Dłuższe okresy między wymianami: TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 spełnia najbardziej wymagające plany serwisowe producentów, pozwalając na wyjątkowo długie przebiegi. 

 

Normy i specyfikacje

 

ACEA C3

API SN/CF

 

BMW LL-04

GM DEXOS2

MB 229.52

CHRYSLER MS-11106

VW 505.01

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 1L